>

O nas

GLOBAL BD TRADING

Trading room Global BD Trading został założony przez traderów z myślą o traderach. Od 2010 roku współpracujemy z traderami w Polsce i na świecie, zapewniając im najlepsze na rynku warunki do handlu na amerykańskich giełdach NYSE, NYSE MKT i NASDAQ.

MISJA

Naszą misją jest stworzenie środowiska przyjaznego traderom. Środowiska gdzie zdobędziesz i wykorzystasz praktyczną wiedzę o rynkach kapitałowych. Jako doświadczeni traderzy wiemy, żeby osiągnąć sukces najważniejsza jest praktyka. Dlatego jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy program edukacyjny w pełni oparty o warsztaty praktyczne LIVE TRADING. Dzięki wiedzy zdobytej w największych centrach finansowych na świecie oraz praktycznemu podejściu do nauki otrzymujesz możliwości dotąd nie spotykane na rynku polskim. Program edukacyjny oparty o najwyższe standardy zachodnich rynków finansowych, stworzony we współpracy ze światowymi liderami rynków kapitałowych.

ZESPÓŁ

michal dzierzega photoMICHAŁ DZIERŻĘGA - Założyciel i Prezes Global BD Trading, Trader

Od 2003 lat związany z rynkami finansowymi. Trader i trener amerykańskich rynków giełdowych. Absolwent Nottingham Trent University oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doświadczenie zdobywał w domach maklerskich, bankach, trading roomach i radach nadzorczych. Twórca Global BD Trading, 1-szej w Polsce firmy oferującej profesjonalne szkolenia giełdowe prowadzone w oparciu o liczne warsztaty wzorowane na standardach zachodnich rynków finansowych. Global BD Trading specjalizuje się w handlu instrumentami finansowymi na polskich oraz amerykańskich rynkach giełdowych.

 

maciej biskup photo

MACIEJ BISKUP - Założyciel i Członek Zarządu Global BD Trading, Trader

Trader i analityk rynków finansowych, ekspert w dziedzinie tape reading’u oraz psychologii trading’u. Specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem na amerykańskich rynkach giełdowych. Absolwent Nottingham Trent University w Nottingham oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Od 2004 roku związany z rynkami finansowymi. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w bankowości detalicznej i korporacyjnej, domach maklerskich oraz w trading roomach. W 2010 roku założył GLOBAL BD TRADING, firmę proptradingową zatrudniającą i szkolącą traderów. Odpowiedzialny za kierunki rozwoju firmy, zarządzanie ryzykiem i szkolenie traderów. Uczestnik i prelegent szkoleń giełdowych, autor artykułów dot. tradingu.

SUPER PROMOCJA!

Użyj kodu zniżkowego: GLOBALBDTRADE15

tradeideas logo banner 

 

15% zniżki na skaner

Nasi partnerzy