>

O nas

GLOBAL BD TRADING

KILKA SŁÓW O NAS

Global BD Trading firma założona przez traderów z myślą o traderach. Od 2010 roku zatrudniamy i szkolimy traderów, zapewniając im najlepsze na rynku warunki do handlu na amerykańskich giełdach NYSE, NYSE MKT i NASDAQ. Jesteśmy liderem rynku proptradingowego oraz najlepszym centrum szkolenia traderów w Polsce. Oferujemy dostęp do amerykańskich rynków giełdowych dla day traderów, inwestorów średnio i długoterminowych, firm oraz funduszy inwestycyjnych.

MISJA

Naszą misją jest stworzenie środowiska przyjaznego traderom. Środowiska gdzie zdobędziesz i wykorzystasz praktyczną wiedzę o rynkach kapitałowych. Jako doświadczeni traderzy wiemy, żeby osiągnąć sukces najważniejsza jest PRAKTYKA. Dlatego jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy program szkoleniowy w pełni oparty o warsztaty praktyczne LIVE TRADING. Dzięki wiedzy zdobytej w największych centrach finansowych na świecie oraz praktycznemu podejściu do nauki otrzymujesz możliwości dotąd nie spotykane na rynku polskim. Program szkoleniowy oparty o najwyższe standardy zachodnich rynków finansowych, stworzony we współpracy ze światowymi liderami rynków kapitałowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rynkami finansowymi.

ZESPÓŁ

MICHAŁ DZIERŻĘGA
MICHAŁ DZIERŻĘGAZałożyciel i Prezes Global BD Trading, Trader
Od 2003 lat związany z rynkami finansowymi. Trader i trener amerykańskich rynków giełdowych. Absolwent Nottingham Trent University oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doświadczenie zdobywał w domach maklerskich, bankach, trading roomach i radach nadzorczych. Twórca Global BD Trading, 1-szej w Polsce firmy oferującej profesjonalne szkolenia giełdowe prowadzone w oparciu o liczne warsztaty wzorowane na standardach zachodnich rynków finansowych. Global BD Trading specjalizuje się w handlu instrumentami finansowymi na polskich oraz amerykańskich rynkach giełdowych.

 

MACIEJ BISKUP
MACIEJ BISKUPZałożyciel i Członek Zarządu Global BD Trading, Trader
Trader i analityk rynków finansowych, ekspert w dziedzinie tape reading’u oraz psychologii trading’u. Specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem na amerykańskich rynkach giełdowych. Absolwent Nottingham Trent University w Nottingham oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Od 2004 roku związany z rynkami finansowymi. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w bankowości detalicznej i korporacyjnej, domach maklerskich oraz w trading roomach. W 2010 roku założył GLOBAL BD TRADING, firmę proptradingową zatrudniającą i szkolącą traderów. Odpowiedzialny za kierunki rozwoju firmy, zarządzanie ryzykiem i szkolenie traderów. Uczestnik i prelegent szkoleń giełdowych, autor artykułów dot. tradingu.

 

SUPER PROMOCJA!

Użyj kodu zniżkowego: GLOBALBDTRADE15

tradeideas logo banner 

 

15% zniżki na skaner

logo maklerska biale 

 

5% zniżki na literaturę giełdową

Nasi partnerzy