Profesjonalny Trading Room - Global BD Trading

 • Day Trading

  Stworzyliśmy profesjonalny trading room z dostępem do amerykańskich rynków akcji. Oferujemy handel w oparciu o Office Trading, Remote Trading oraz Arcade Trading. Zapewniamy profesjonalne stanowiska traderskie, najlepsze oprogramowanie oraz doświadczoną kadrę Traderów.

 • Niskie Koszty

  Naszym celem jest zminimalizowanie Twoich kosztów transakcyjnych. Dzięki naszej grupie otrzymasz najlepsze warunki do handlu. Zapewniamy bardzo niski poziom kosztów, nieosiągalny u tradycyjnych brokerów.

 • Direct Access

  Zapewniamy bezpośredni dostęp do amerykańskich rynków giełdowych: NYSE, NASDAQ, AMEX. Handel odbywa się na profesjonalnej platformie traderskiej z dostepem do ECN i Dark Pools, wykorzystywanej przez instytucje finansowe na całym świecie.

 • Szkolenia

  Wiemy, że najważniejsza jest praktyka dlatego każde szkolenie prowadzone jest w trybie warsztatów Live Trading na profesjonalnym stanowisku traderskim, gdzie sprawdzisz w praktyce zdobyte u nas umiejętności. Wszystko to pod okiem doświadczonych Trderów z wieloletnią praktyką na rynkach finansowych.

Partnerzy

Kontakt

Global BD Trading
E-mail: biuro@global-bdtrading.pl
Adres: ul. Wojewódzka 24/6, 40-026 Katowice

Dołącz do nas!

Back to Top